tel.: (+48) 503 722 734

follow us:

Pakiety

Pakiety

Jesli chcesz kompleksowo o siebie zadbać, ale nie wiesz od czego zacząć, przygotowałam dla Ciebie gotowe pakiety. Są one odpowiedzią na najczęściej zadawane pytania oraz wątpliwości, z którymi zgłaszają się do mnie pacjentki.

"COŚ BYM CHCIAŁA ALE NIE WIEM CO", czyli baby botox + mezoterapia twarzy

500 - 1000 PLN

Zabieg przy użyciu niewielkich ilości toksyny botulinowej. Pozwala uzyskać świetne efekty, a jednocześnie twarz wygląda w pełni naturalnie. Mezoterapia gwarantuje skuteczne i długotrwałe nawilżenie (NCTF Fillmed). Polecany szczególnie młodszym pacjentkom, które chcą zapobiegać powstawaniu zmarszczek stałych!

"ŻEBY INNI NIE ZAUWAŻYLI", czyli botoks + profhilo

1400 - 1700 PLN

Zabieg Profhilo pozwala uzyskać znaczą poprawę nawodnienia i elastyczności skóry, przy minimalizacji dyskomfortu pacjenta. Dzięki temu skóra jest widocznie odmłodzona i jędrniejsza. W połączeniu z botoksem wykazuje znaczną poprawę parametrów skóry i naturalny efekt estetyczny.

"POWIEDZ TAK", czyli niezbędnik panny młodej

850 - 1000 PLN

Powiedz TAK w wielkim stylu! Pakiet idealnie skrojony pod przyszłe panny młode. Podczas jednej wizyty wykonamy 2 lub 3 okolice baby botoksu, nawilżymy Twoją twarz stymulatorem Ejal40, oraz rozświetlimy okolicę oka BEZ siniaków.

"SMAŻING PLAŻING" , czyli Ejal40 + mezoterapia pod oko

700 PLN

Ciepły piasek pod stopami, kojący szum morza, promienie słońca delikatnie muskające Twoją skórę... Chociaż brzmi to jak przepis na idealne wakacje, to jednak nawet niewielka opalenizna może sprawić, że Twoja skóra będzie się szybciej starzeć. Dlatego po udanym urlopie dla siebie spraw, by Twoja skóra również miała zasłużony odpoczynek. Pozwól jej odpowiednio zregenerować się dzięki nowemu biostymulatorowi Ejal40 i mezoterapii pod oko!

Masz konkretny problem, który chciałabyś rozwiązać? Interesuje Cię określony zabieg? Sprawdź moją pełną ofertę!

„Starzenie się to stan umysłu.

Należy zachować entuzjazm i ciekawość”

Coco Chanel

Instagram