tel.: (48) 503 722 734

follow us:

Modelowanie ust

Modelowanie ust kwasem hialuronowym Kraków

Jeśli jesteś z Krakowa lub okolic i interesuje Cię modelowanie ust to zapraszam do mojego gabinetu znajdującego się przy ulicy Zabłocie 25, lokal 6. Modelowanie ust to jeden z moich ulubionych zabiegów. Pacjentki często zgłaszają się do mnie z obawami, czy efekt zabiegu nie będzie przesadzony, wręcz karykaturalny. Wszystko zależy od rodzaju preparatu i dawki. 

 
 Zacznijmy od materiału. Podczas swojej pracy wykorzystuje preparaty trzech marek – Juvederm, Teoxane, Fillmed.
 
Juvederm Ultra Smile to jedyny produkt na rynku, który zawiera 0.55 ml kwasu hialuronowego. Jest to najmniejsza dawka dostępna w Polsce. Dzięki wykorzystaniu tak małej dawki, usta mają naturalny wygląd i są gładkie.  Są wymodelowane, ich kształt pięknie podkreślony. Preparat Juvederm Ultra Smile zawiera miejscowy środek znieczulający, dzięki czemu pacjenta odczuwa większy komfort podczas zabiegu modelowania ust.
 
Fillmed lips soft to, jak nazwa sugeruje, preparat typu soft – idealny do nawilżenia spierzchniętych, popękanych ust, z niewidocznym konturem. Delikatność tego produktu sprawia, że oferuję go pacjentkom, które poddają się zabiegowi modelowania ust po raz pierwszy.
 
W zależności od celu, jaki chcemy uzyskać podczas zabiegu modelowania ust, używam innej ilości preparatu. Zakres, na którym pracuję to od 0.55 ml do 1 ml, dzięki czemu możemy uzyskać dokładnie taki efekt, jaki oczekuje pacjentka. Z drugiej strony mam pewność, że efekt nie będzie przesadzony. Co ważne – większość klinik w Krakowie zaczyna podawanie preparatu od dawki 1ml, przez co różnica przed i po jest znacznie bardziej widoczna.
 
Jeśli dla pacjentki nawilżenie ust to za mało i decyduję się na ich powiększenie, wybieram preparaty: Teoxane Rha 3, Rha 2 oraz Kiss. Stopień, w jakim poprawimy usta, zależy od wersji preparatu, na który się zdecydujemy. Będą one wyraźnie większe, ale nadal będzie to efekt w pełni naturalny.

Moja oferta

Nawilżenie ust (Juvederm)

600 PLN

Nawilżenie ust przy użyciu 0.55 ml kwasu hialuronowego.

Nawilżenie i modelowanie ust (Teoxane)

700 PLN

Nawilżenie i modelowanie ust przy użyciu 0.7 ml kwasu hialuronowego.

Nawilżenie ust (Teoxane)

700 PLN

Wyjątkowy preparat o obniżonym sieciowaniu. 1 ml skutecznie nawilża usta bez efektu powiększenia!

Modelowanie ust (Fillmed/Teoxane)

900 PLN

Modelowanie ust przy użyciu 1 ml kwasu hialuronowego.

„Starzenie się to stan umysłu.

Należy zachować entuzjazm i ciekawość”

Coco Chanel

Instagram