tel.: (48) 503 722 734

follow us:

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa Kraków

Często przychodzą do mnie pacjentki z Krakowa i okolic, które pytają o mezoterapię igłową. Zniechęcone licznymi eksperymentami z różnymi kremami i specyfikami nakładanymi przez lata, nadal mają problem z jakością swojej skóry. Jest ona sucha, z dużą ilością porów, mało elastyczna, z nawracającymi krostami i wypryskami. W większości przypadków domowa pielęgnacja obejmująca kremy, maski, domowe peelingi, a nawet zabiegi pielęgnacyjne w gabinecie nie rozwiązują problemu. Mogą doraźnie wpływać na kondycję skóry, jednak nie są receptą na pojawiające się zmarszczki i bruzdy.

 

Coraz częściej wybieranym przez klientki zabiegiem jest mezoterapia igłowa. To zabieg medyczny z zakresu medycyny estetycznej polegający na podaniu do odpowiedniej warstwy skóry koktajlu witaminowego, kwasu hialuronowego i innych substancji aktywnych, którye mają za zadanie odbudowywać skórę od wewnątrz i regenerować ją. Kilka zabiegów wykonywanych regularnie zapewni zdrowy, rozświetlony wygląd skóry oraz jest skuteczną profilaktyką antystarzeniową.


Jak wygląda zabieg? Na początku, przeprowadzam wywiad kosmetyczny, aby uzyskać od pacjentki informacje dotyczące jej skóry, oczekiwań po zabiegu i potrzeb.

 

Rozpoczynam nałożeniem kremu znieczulającego. Po kilkudziesięciu minutach przystępuję do zabiegu właściwego: przy użyciu krótkiej igły wykonujemy zabieg śródskórnie, podając preparat. Kluczem do wspaniałych efektów jest nie tylko jakość preparatu, a w głównej mierze liczba nakłuć. Im więcej ich wykonamy, tym bardziej pobudzamy skórę do przebudowy. Zazwyczaj jest to około kilkanaście, czasem kilkadziesiąt iniekcji. 

 

Do przeprowadzenia zabiegu mezoterapii igłowej najczęściej wykorzystuję preparaty marki Fillmed. Jest to koktajl zawierający zestaw witamin, aminokwasów oraz nieusieciowany kwas hialuronowy. Wprowadzając go pod skórę możemy oczekiwać, że zadziałają one na wiele poziomów skóry. Kremy, serum i maseczki działają jedynie powierzchownie. 


Efekty będą zauważalne już po pierwszym zabiegu: skóra nabierze blasku, będzie nawilżona i promienna, to jednak do uzyskania pełnego efektu zalecany jest pełny cykl trzech powtórzeń. 

Mezoterapia dłoni (Fillmed)

550 PLN

Nawilża przesuszoną skórę dłoni, zapewnia dłgotrwały efekt. Polecany szczegółnie zimą, gdy stosowanie kremów nie daje wystarczających rezultatów. Zabieg wykonywany przy użyciu kaniuli, dla maksymalnego komfortu pacjentki.

Mezoterapia dłoni (Fillmed) - pakiet trzech zabiegów

1550 PLN

Aby uzyskać pełny efekt, zalecane jest powtórzenie zabiegu w trzech seriach, co miesiąc. Decydując się już dzisiaj na pełną kurację, ostatni zabieg otrzymujesz za pół ceny!

Mezoterapia igłowa - hydrobooster (Fillmed)

700 PLN

Połączenie kompleksu witamin z nieusieciowanym kwasem hialuronowym Fillmed (4 ml). Stosowany na twarz, szyję lub dekolt, w zalezności od indywidulanych potrzeb.

Mezoterapia igłowa - hydrobooster (Fillmed) - pakiet trzech zabiegów

2100 PLN

1850 PLN

Aby uzyskać pełny efekt, zalecane jest powtórzenie zabiegu w trzech seriach, co miesiąc. Decydując się już dzisiaj na pełną kurację, ostatni zabieg otrzymujesz za pół ceny!

Mezoterapia pod oczy (Dives Med/Fillmed)

260 PLN

Mezoterapia pod okolice oka, w celu nawilżenia i zapobiegania drobnym zmarszczkom. Dzięki współpracy z marką Fillmed mam przyjemność pracować, jako jedna z niewielu lekarek w Krakowie, na igłach typu NANOSOFT. Pozwalają na przeprowadzenie zabiegu bezboleśnie i bez siniaków!

Mezoterapia pod oczy (Dives Med/Fillmed) - pakiet trzech zabiegów

650 PLN

Aby uzyskać pełny efekt, zalecane jest powtórzenie zabiegu w trzech seriach, co miesiąc. Decydując się już dzisiaj na pełną kurację, ostatni zabieg otrzymujesz za pół ceny!

„Starzenie się to stan umysłu.

Należy zachować entuzjazm i ciekawość”

Coco Chanel

Instagram