tel.: (+48) 503 722 734

follow us:

Lifting twarzy

Lifting twarzy Kraków

Wraz z upływem czasu, skóra na twarzy staje się mniej elastyczna, pogarsza się owal twarzy, pojawiają się zmarszczki mimiczne. Proces ten da się jednak skutecznie zatrzymać, a nawet cofnąć jego skutki. Do najpopularniejszej metody przeciwdziałania utraty jędrności skóry jest poddanie się operacji plastycznej wykonanej przez chirurga plastycznego. W praktyce nie każdy pacjent chce poddawać się operacji.

 

 

Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna, która zapewnia kompromis między możliwymi efektami, a uciążliwością zabiegu. Wykorzystując nowoczesne techniki, możemy przywrócić ciału dawny wygląd na długie miesiące, nie narażając pacjentki na bolesną rekonwalescencję. Są to zabiegi do których należą: wolumetria, wypełnianie bruzd i zmarszczek, lift booster czy Radiesse.

 

 

Wolumetria żuchwy, policzków, wypełniania bruzd i zmarszczek to zabieg polegający na uzupełnieniu ubytków tkanek, przy użyciu dwóch ampułek kwasu hialuronowego (między 1 a 2,4 ml firmy Fillmed lub Teoxane Teosyal). Objawiem utraty kolagenu, fibryny czy tkanki tłuszczowej w skórze są pojawiające się bruzdy. Aby się ich pozbyć, podajemy preparat w miejsce, gdzie znajduje się kość w celu odbudowy utraconej objętości tkanek.

 

Jeśli Twoja skóra potrzebuje głębokiego nawilżenia, świetnym rozwiązaniem będzie Lift booster. Zabieg stosuje się także do poprawy kolorytu skóry oraz usunięcia pierwszych oznak starzenia. Warto przy tym wspomnieć, że Fillmed M-HA10, a więc wykorzystywany przeze mnie preparat, odpowiada przede wszystkim za intensywne nawilżenie i rozświetlenie, dzięki czemu świetnie sprawdzi się również jako delikatne, ale widoczne odżywienie.

 

Radiesse jest z kolei jednym z nowoczesnych wypełniaczy tkankowych do iniekcji. W jego składzie znajduje się hydroksyapatyt wapnia, który wykazuje działanie liftingujące i biorewitalizujące. Po podaniu preparatu zauważa się efekt liftingu skóry, uniesienia tkanek, a w efekcie finalnym uruchamia długotrwały proces biorewitalizacji prowadzony własnymi siłami organizmu.

 

Wolumetria żuchwy (Fillmed/Teoxane Teosyal)

1700 PLN

Modelowanie żuchwy za pomocą dwóch ampułek kwasu hialuronowego (2,4 ml)

Wolumetria policzków (Fillmed/Teoxane Teosyal)

1700 PLN

Modelowanie policzków przy użyciu dwóch ampułek kwasu hialuronowego (2,4 ml)

Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych (Fillmed/Teoxane Teosyal)

800 PLN

Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych lub marionetek, przy użyciu jednej ampułki kwasu hialuronowego (1,2 ml)

Wypełnianie doliny łez (Fillmed/Teoxane Teosyal)

1000 PLN

Wypełnienie ubytków pod okiem przy użyciu kwasu hialuronowego (1 ml)

Wypełnienie zmarszczek palacza (Fillmed/Teoxane Teosyal)

700 PLN

Usunięcie zmarszczek nad górna wargą przy użyciu kwasu hialuronowego (1 ml)

Lift Booster (Fillmed)

1000 PLN

Lifting wiotkiej skóry, wielopoziomowe nawilżenie , odbudowa, ujędrnienie skóry, wygładzenie powierzchownych zmarszczek, wyrównanie kolorytu (4 ml)

Radiesse - stymulator tkankowy (Merz)

1600 PLN

Zabieg pozwalający na natychmiastowe uniesienie tkanek, korektę ubytku objętości oraz stopniowy wzrost produkcji kolagenu i elastyny w skórze. Zabieg wykonuje sie raz do roku, a efekty utrzymują się od 18 do nawet 24 miesięcy.

„Starzenie się to stan umysłu.

Należy zachować entuzjazm i ciekawość”

Coco Chanel

Instagram