tel.: (+48) 503 722 734

follow us:

Botoks

Botoks Kraków

Botoks, a dokładnie toksyna botulinowa, to neurotoksyna która osłabia działania mięśni. Odkryta przez przypadek, dzisiaj stanowi jedno z podstawowych narzędzi lekarza medycyny estetycznej. Przykładowo, po podaniu go w czoło, osłabiamy siłę znajdujących się tam mięśni i zakres ich ruchu. Efekt to czoło wygładzone i pozbawione zmarszczek. Podczas dziwienia się, ruchów mimicznych kreski i zmarszczki nie pojawiają się.Przy regularnym stosowaniu preparatu, można skutecznie zapobiec powstawaniu zmarszczek statycznych.

Na efekt końcowy składa się jednak wiele czynników – technika, sposób podania, wybór preparatu oraz odpowiednia dawka.

O czym warto wiedzieć? Botoks jest lekiem, wydawanym jedynie na receptę. Z tego względu, powinien on być podawany jedynie przez lekarza, posiadającego wiedzę i doświadczenie w zakresie jego działania i podania. W gabinetach najczęściej można spotkać produkty trzech firm: Allergan, Galderma oraz Merz. Osobiście najczęściej pracuję na botoksie tego pierwszego producenta, chociaż sposób podawania pozostałych nie jest mi obcy.

Podczas podawania botoksu kluczowe znaczenie ma znajomość anatomii. W rękach niedoświadczonej osoby może one faktycznie stwarzać powikłania, o których często możemy usłyszeć w mediach czy internecie.

Konsultacja

150 PLN

Pierwsza wizyta podczas której ustalimy, w czym leży Twój problem oraz przedstawię plan leczenia. Konsultacja w połączeniu z zabiegiem - GRATIS

Wygładzanie zmarszczek na czole

450 PLN

Wygładzanie zmarszczek wokół oczu

450 PLN

Wygładzanie lwiej zmarszczki

450 PLN

Lwia zmarszczka powstaje między brwiami u nasady nosa. Są to charakterystyczne pionowe linie nadające twarzy groźny lub zły wygląd. Powstają na skutek nasilonej pracy mięśni odpowiedzialnych za mimikę twarzy.

Baby botoks - 1 okolica

300 PLN

Zniwelowanie zmarszczek przy użyciu małych ilości botoksu. Zabieg polecany dla osób młodych oraz takich, które obawiają się zbyt mocnych rezultatów po zabiegu.

Baby botoks - 2 okolice

550 PLN

Baby botoks - 3 okolice

750 PLN

Botoks - 3 okolice

1400 PLN

Leczenie bruksizmu

1250 PLN

Bruksizm to nadmierna i mimowolna aktywność mięśni żwaczy, która prowadzi do zaciskania i zgrzytania zębami podczas snu. Jesli budzisz się rano z obolałą szczęką, miewasz migreny, bóle głowy, napięcia karku, zapraszam na wizytę. Jako doświadczona stomatolog doraźnie zniweluję ból na długie miesiące, ale także zasugeruję odpowiednie leczenie, by rozwiązać przyczynę problemu.

Leczenie nadpotliwości dłoni, stóp lub pach

1800 PLN

Redukcja uśmiechu dziąsłowego

300 PLN

Uniesienie brwi botoksem

150 PLN

„Starzenie się to stan umysłu.

Należy zachować entuzjazm i ciekawość”

Coco Chanel

Instagram