tel.: (+48) 503 722 734

follow us:

Biostymulatory

Stymulatory tkankowe Kraków

Ejal 40 to preparat zawierający kwas hialuronowy najnowszej generacji w stężeniu aż 40 mg na  każde 2 ml produktu. Ejal nie zawiera żadnych chemicznych dodatków. Ejal to idealny produkt dla  osób młodych, pragnących wyjątkowego pobudzenia skóry, liczących na długotrwałe i  natychmiastowe efekty. Dzięki temu, że wykonujemy tylko 5 nakłuć na każdą stronę twarzy,  unikamy powstawania siniaków. Ponieważ produkt nie posiada w składzie żadnych „ulepszaczy”,  tylko czysty kwas hialuronowy, nie powoduje reakcji niepożądanych. Najlepsze działanie  uzyskamy, stosując 2–3 zabiegi w odstępie miesiąca. 

Profhilo działa wielopoziomowo, aktywnie wywołując remodeling. Jest przeznaczony do  remodelingu tkanek i ujędrnienia skóry. Najlepiej wykonać dwa zabiegi w odstępie jednego  miesiąca. Profhilo zawiera najwyższe stężenie kwasu hialuronowego – aż 64 mg na każde 2 ml  produktu. Dzięki wielokierunkowemu działaniu na nasze komórki przywraca utracony kontur  naszej twarzy, redukuje drobne zmarszczki oraz przede wszystkim zagęszcza naszą skórę.  Najlepsze efekty osiągniemy, wykonując dwa zabiegi w odstępie miesiąca i ewentualnie możemy  powtórzyć taki zabieg za pół roku w celu podtrzymania efektu. 

Revok50 to wyrób medyczny przeznaczony dla skóry dojrzałej. Zawiera kwas hialuronowy oraz  odpowiednie aminokwasy, co czyni go unikatowym preparatem. Revok50 przywraca skórze  elastyczność i jędrność – to aż 50 mg kwasu hialuronowego w jednej strzykawce. Preparat  stymuluje tworzenie kolagenu, co stanowi potężne narzędzie w przeciwdziałaniu starzeniu się  skóry. 

Wskazaniami do zastosowania Revok50 są: odwodniona skóra, drobne i średnie zmarszczki, skóra z rozstępami, bliznami, przebarwieniami. 

Biostymulator pod oczy Pluryal to całkowita nowość pod oczy. Najnowsza generacja biostytmulatorów! To bezpieczne preparaty z certyfikatem, zawierające oczyszczone polinukleotydy w połączeniu z  kwasem hialuronowym i mannitolem. Biostymulator Pluryal jest przeznaczony głównie dla skóry z  widocznymi porami, swędzeniem, suchością, zmarszczkami. Preparat nie powoduje obrzęków, co  jest bardzo ważne – zwłaszcza przy pielęgnacji okolic oczu.

Sunekos® 1200 to preparat do wstrzykiwania o działaniu przeciwutleniającym w przypadku ciężkich zmarszczek i uszkodzonej skóry. Pozwala skutecznie zredukować zmarszczki, rozświetla i wygładza skórę. W zależności od wieku i stanu skóry, może być stosowany już od 25 roku życia.
 
RRS HA Eyes –  to stymulator, który pozwala Ci zobaczyć efekty już po pierwszym użyciu. Dodatkowo jeden zabieg kosztuje tylko 260 zł. RRS HA Eyes zawiera kwas hialuronowy (7.5 mg/1.5 ml), witaminy i antyoksydanty. Stymulują one mikrokrążenie. To ono pozwoli Ci zobaczyć, jak cienie pod oczami rozjaśniają się. Masz delikatne cienie pod oczami? Chcesz spróbować tańszego biostymulatora, zanim sięgniesz po prawdziwą petardę, jaką jest Pluryal albo Sunekos? RRS HA Eyes jest stworzony właśnie dla Ciebie!
Ejal40

550 PLN

Profhilo

1200 PLN

Revok50

700 PLN

Pluyral

950 PLN

Sunekos 1200

750 PLN

Sunekos 200 (3ml)

600 PLN

RRS HA Eyes

260 PLN

„Starzenie się to stan umysłu.

Należy zachować entuzjazm i ciekawość”

Coco Chanel

Instagram